Seo-аудит сайту

Що таке SEO-аудит сайту

SEO-аудит сайту — це повний аналіз сайту, відповідно до вимог пошукових систем, а також на наявність технічних помилок. Технічний аналіз дозволяє реалізувати низку заходів щодо усунення різного роду помилок проєкт, які можуть стати перешкодою для успішного просування в Інтернеті.

Аудит та оптимізацію сайту потрібно виконувати як вже розкрученим, так і зовсім молодим ресурсам, особливо перед початком будь-яких робіт з просування у пошуку.

Коли потрібен SEO-аудит сайту

Інтернет-магазини
landing page
Послуги та авторські блоги

Коли потрібен SEO-аналіз сайту?

отримуйте більше трафіку з пошуку
На початку створення
Більшість веброзробників, створюючи новий сайт, не турбуються про всі необхідні компоненти SEO. Головне для них – створити сайт, який буде відповідати візуальній концепції дизайнерів та необхідному функціоналу. Це те, чого вони намагаються досягти. Зрештою, який сенс робити гарний, швидкий, зручний і дорогий сайт, якщо у вас немає рекомендацій експерта з SEO? Тепер, перш ніж прийняти роботу від розробників (а в ідеальному випадку ще до етапу створення сайту), слід провести SEO-аудит і врахувати всі фактори, які необхідні для просування у вашому регіоні.
Давно не проводився аудит
Рекомендуємо проводити аудит сайту кожного року - це допоможе зберегти ваш бюджет у майбутньому та прискорить результативність.
Просування без результату
Потрібно провести сео-аудит сайту та знайти можливі помилки, які заважають правильній індексації сайту для виходу у топ пошукової системи. Аналіз внутрішніх (карта сайту, помилки відображення 404, robot.txt, sitemap, дублі сторінок, метадані, контент та інші) та зовнішніх (аналіз беклінків, якості донорів, анкор листу та інших) факторів.
Коректування стратегії
Для ефективного просування потрібно корегувати стратегію залежно від результату, виходу оновлень пошукової системи, конкурентів.

Залиште запит на консультацію

Дозвольте нам допомогти оптимізувати ваш сайт та розвивати його з пристрастю.
Повідомлення надіслано!
SeoKozyr
ukUkrainian