EMAIL маркетинг

Найкраща стратегія Email маркетингу

Чудовий спосіб охопити свою клієнтську базу та забезпечити індивідуальний чи прямий підхід, який може принести ефективний результат

E-MAIL маркетинг — це чудовий спосіб просування вашого бізнесу. Ви можете використовувати електронні листи для спілкування з клієнтами, продажу товарів і послуг, збору потрібної інформації та залучення трафіку на ваш сайт.

E-MAIL розсилка — один із найбільш економічно-ефективних способів залучення нових клієнтів і налагодження стосунків з наявними.

Що ми враховуємо

Маркетинг електронною поштою особливо корисний для просування нових брендів, продуктів або послуг, оскільки він дає змогу охопити ширшу аудиторію, ніж інші методи маркетингу.
Маркетингова стратегія
Відстеження та звітність
Дизайн шаблону
Маркетингові компанії

Що необхідно враховувати під час створення стратегії?

Перед запуском першої розсилки необхідно розробити стратегію електронного маркетингу вашої компанії. Це допоможе відстежувати ситуацію і бути впевненим, що все йде за планом.
 1. Як часто ви будете їх надсилати та з якою періодичністю.
 2. Кому вони будуть адресовані.
 3. У якому форматі вони будуть представлені (HTML або текст).
 4. Як ви будете вимірювати успіх ваших компаній.
 5. Як ви будете отримувати підписників.
 6. Як ви будете поширювати інформацію про те, що ваші компанії проводять акції.
 7. Як ви будете відстежувати результати своїх компаній.
 8. Як ви реагуватимете на скарги та запитання ваших підписників.
 9. Будь-яка інша важлива інформація, яка стосується вашого бізнесу.

З правильним підходом Emeil-маркетинг може принести бізнесу великий дохід

Маркетинг електронної пошти — це найстаріший, найефективніший і найрентабельніший спосіб охоплення споживачів. Він особливо добре підходить для малого бізнесу, у якого може не бути бюджету або ресурсів, щоб витрачати їх на інші види реклами. Але він також може працювати і в середовищі B2B.

Хоча електронна пошта використовується не так широко, як раніше, у неї все ще є багато переваг для використання в рамках загальної маркетингової стратегії:

 • Вона дає змогу вам націлювати свою аудиторію на демографічну інформацію або місце розташування (або і те, і інше). Це можна зробити як вручну, так і автоматично за допомогою програмного забезпечення для аналізу даних, наприклад, MailChimp. Ви також можете сегментувати ці списки на більш дрібні групи на основі минулих покупок або інших моделей поведінки, які ви хочете відстежувати протягом часу – те, що може зацікавити їх у майбутньому, але ще не відбулося.
 • Електронна пошта допомагає будувати стосунки з клієнтами з плином часу — і ці стосунки ведуть безпосередньо до продажів через повторні покупки від існуючих клієнтів, які знають, що їм подобається, завдяки попередньому досвіду спілкування з вашим брендом!

Основні проблеми маркетингового плану

Є дві основні проблеми, коли маркетинг електронною поштою зроблений невірно: надсилання неактуальних листів або відсутність подальших контактів з людьми, які проявили інтерес до ваших товарів чи послуг. Ці помилки можуть призвести до негативного досвіду і нашкодити іміджу вашого бренду, що ускладнить залучення клієнтів у майбутньому. Важливо створити довіру, перш ніж просити щось замовити або купити.

Залиште запит на консультацію

Дозвольте нам допомогти вивести ваш бізнес в Інтернеті та розвивати його з пристрастю.
Повідомлення надіслано!
SeoKozyr
ukUkrainian