Пошукова оптимізація сайтів

Seo (Search Engine Optimization) — це ряд внутрішніх та зовнішніх дій, спрямованих на відповідність алгоритмів пошукової системи для підвищення позицій ресурсу по релевантним запитам.

SEO-оптимізація сайтів — це комплекс робіт, які спрямованні на підвищення видимості та покращення позицій. Розв’язання проблем нецільової аудиторії, покращить трафік та збільшить конверсії.

83
%
Збільшення органічного трафіку
52
%
Зниження показника відмов (CTR)
48
%
Збільшення тривалості візиту
37
%
Збільшення поведінкових факторів

Наші послуги з пошукової оптимізації

Огранічний пошук
Збір пошукових ключових слів та фраз
ON-PAGE сторінки
Оптимізація лендінгів
Лінк білдінг
Масове проставлення беклінків

Які комплексні роботи ми проводимо?

покрокове досягнення мети — запорука успіху
SEO аудит
Спочатку виконуємо аудит сайту (шукаємо помилки більше ніж по 100 факторам та виправляємо за для правильної індексації ресурсу), далі збираємо семантичне ядро, аналізуємо нішу та конкурентів.
Зовнішня оптимізація
Аналіз зовнішніх посилань конкуренті, розробка стратегії по розміщенню беклінків, підбір донорів, лінкбілдінг та крауд-маркетинг.
Внутрішня оптимізація
Проводимо аналіз сайту: структурований контент та заголовки, метатеги, оптимізація швидкості сайту, налаштування безпеки.
Контента оптимізація
Аналіз унікальності, вичитка, допис по LSI фразам та по конкурентах топ 10 видачі, пропис міток (тегів), збільшення коментарів, пропис метатегів. Контент має бути структурованим, унікальним, легко сприйматися та вирішувати проблем користувачів.

Залиште запит на консультацію

Дозвольте нам допомогти оптимізувати ваш сайт та розвивати його з пристрастю.
Повідомлення надіслано!
SeoKozyr
ukUkrainian